14 Jumada al-ula 1448 AH·25 okt 2026·12:39 PM(Tijd in Medina)

Appartement in Medina

luxury apartment

4.3 km naar Masjid an-Nabawi
Appartement met 3 sterren
luxury apartment

¿¿¿¿¿ ¿¿ ¿¿¿¿¿ | Medina, 42371, SA Kaart bekijken

Nog geen beoordelingen Kaart bekijken
1 / 19

Kamers

Realtime tarieven, geen boekingskosten, directe bevestiging

Selecteer datums om prijzen te bekijken

Belangrijke informatie

Type accommodatie
Appartement met 3 sterren
Adres
¿¿¿¿¿ ¿¿ ¿¿¿¿¿ | Medina, 42371, SA
Dichtstbijzijnde luchthaven
Internationale luchthaven Prince Mohammad bin Abdulaziz (MED) · 17 km (hemelsbreed)
In- en uitchecken
16:00 / 14:00
Belangrijkste voorzieningen
Keuken

Overzicht

Hoogtepunten, beschrijving en de voorzieningen die gasten het vaakst gebruiken.

  • Geweldig voor activiteiten
  • Gelegen in het hart van Medina
  • Uitstekend kamercomfort en kwaliteit

Over luxury apartment

Experience an abundance of unparalleled facilities and features at luxury apartment. For visitors traveling by automobile, complimentary parking is available. For visitors wishing to smoke, designated smoking zones can be found.

At luxury apartment, every guestroom is provided with convenient amenities and fittings to ensure a comfortable stay. Enhance your experience at apartment with the knowledge that certain rooms are equipped with linen service and air conditioning for your convenience. Certain rooms offer in-room amusement features such as the television for your enjoyment.

In select rooms within the apartment, a coffee or tea maker and instant tea is available to cater to your requirements when desired. Essential restroom facilities are equally significant, and at the apartment, some visitor bathrooms offer toiletries to enhance your experience.

Belangrijkste voorzieningen

  • Wifi

Locatie

¿¿¿¿¿ ¿¿ ¿¿¿¿¿ | Medina, 42371, SA

Kaart bekijken© Mapbox © OpenStreetMap

Topattracties

4
  • 1Moskee van de ProfeetBezienswaardigheid · ongeveer 10 min rijden4.3 km
  • 2Al-Masjid an-NabawiBezienswaardigheid · ongeveer 10 min rijden4.3 km
  • 3Al-Qiblatayn-moskeeBezienswaardigheid · ongeveer 6 min rijden2.5 km
  • 4Moskee van Quba, MedinaBezienswaardigheid · ongeveer 15 min rijden5.6 km

In de buurt

3
  • 5Hejaz-treinstationBezienswaardigheid · ongeveer 10 min rijden3.1 km
  • 6De Zeven MoskeeënBezienswaardigheid · ongeveer 10 min rijden3.1 km
  • 7Al-Ghamama-moskeeBezienswaardigheid · ongeveer 10 min rijden3.9 km

Vervoer

1
  • 8Internationale luchthaven Prins Mohammad bin Abdulaziz (MED)Luchthaven · ongeveer 25 min rijden17 km

Kaart bekijken

Services en faciliteiten

27 voorzieningen in 3 categorieën.

Meer

19 items
  • Basisbenodigdheden voor de keuken (kookgerei, olie en kruiden)
  • Servies en bestek
  • Contactloos in- en uitchecken
  • Wasmachine
  • Schoongemaakt volgens de richtlijnen van Agoda of de gezondheidsrichtlijnen
  • 24-uursbeveiliging
Alles bekijken 19
  • Strijkijzer
  • Er worden schoonmaakmiddelen gebruikt volgens de gezondheidsrichtlijnen
  • Mondkapjes beschikbaar voor gasten
  • Kookplaat
  • Handdesinfecterend middel en zeep aanwezig
  • Schoonmaakbenodigdheden voor gasten beschikbaar
  • 24-uurs inchecken
  • Vriezer
  • Gratis parkeren
  • Tv
  • Toiletartikelen
  • Wifi
  • Internet

Algemeen

3 items
  • Roken toegestaan
  • Lift
  • Eigen ingang

Kamerfaciliteiten

5 items
  • Kledingkast
  • Airconditioning
  • Koffie-/theezetapparaat
  • Keuken
  • Beddengoed

Beleid

Inchecken, uitchecken en huisregels.

  • Inchecken
    16:00
  • Uitchecken
    14:00

Veelgestelde vragen over luxury apartment

Overzicht
Wat is de afstand van luxury apartment tot het centrum van Al Madinah?
Het centrum van Al Madinah ligt hemelsbreed ongeveer 4.3 km van de accommodatie.
Wanneer kunnen gasten inchecken en wanneer moeten ze uitchecken?
Gasten kunnen vanaf 16:00 inchecken en moeten uiterlijk om 14:00 uitchecken.
Wat moet ik weten over het annuleren van een reservering?
Vergelijk vóór het boeken de annuleringsvoorwaarden die bij elke prijs worden vermeld; deze verschillen per gekozen prijs.
Voorzieningen
Kunnen gasten gebruikmaken van een keuken of kitchenette bij luxury apartment?
Een keuken of kitchenette staat vermeld bij de voorzieningen van de accommodatie.
Hoe kunnen gasten de verschillende verdiepingen van luxury apartment bereiken?
Bij luxury apartment is een lift beschikbaar.
Welke beveiligingsmaatregelen worden vermeld bij luxury apartment?
De accommodatie vermeldt beveiligingsdekking gedurende 24 uur.
Locatie
Hoe is luxury apartment geclassificeerd?
In Medina, Saudi-Arabië, is luxury apartment geclassificeerd als een appartement met 3.5 sterren.
Waar kunnen gasten luxury apartment vinden?
Het vermelde adres van luxury apartment is ¿¿¿¿¿ ¿¿ ¿¿¿¿¿, Medina, Saudi-Arabië.

Nog geen beoordelingen

Activiteiten in Medina

Ervaar de cultuur en historische bezienswaardigheden van Medina

4.9 (29 beoordelingen)3–4 uur

Boek deze tour

Medina onthuld: privétour

5.0 (23 beoordelingen)3.5 uur

Boek deze tour

4WD-avontuur op de berg Uhud

4.6 (27 beoordelingen)3 uur

Boek deze belevenis

Ziyarat in Medina (privétour)

3.8 (16 beoordelingen)2–3 uur

Boek deze tour

Privévervoer voor umrah van het hotel in Medina naar het hotel in Mekka

4.5 (6 beoordelingen)4–5 uur

Boek deze belevenis

Heilige plaatsen in Medina/ziyarat (privé)

2.9 (16 beoordelingen)2.5 uur

Boek deze tour

Foto's

luxury apartment

Andere accommodaties in de buurt

Medina

10 m verderop

Glamour INN

Dmsb2925 Jumhur Ibn Sufyan

Beschikbaarheid controleren
20 m verderop

Glamour Inn

Jumhur Bin Sufyan

Hotelshuttle
Beschikbaarheid controleren
80 m verderop

Nozol Tabba

7.9Goed · 14 Beoordelingen

2860 Dawud Al-Basri 11

Hotelshuttle
Beschikbaarheid controleren
luxury apartment, Medina